ustaw jako strona startowa  » zaloguj się »  załóż konto »

Raport i Raport Tygodnia

Dlaczego te dwa programy nie są na bierząco aktualizowane na stronie www?

Jest to spowodowane naszą przeprowadzką do Rybnika. Musimy najpierw zamówić dobre połączenie do netu. Pozdrawiam

Dziękuję za odpowiedź. Czekam z niecierpliwością.

Nie otwiera się w archiwum Pamiętny Raport Tygodnia 05.07.2008 r.Niezwłocznie proszę usunąć tą poważną usterkę! ;)Z poważaniem. telewidz

To nie jest usterka, Raporty starsze niż 2 miesiące usuwane są z serwera.

Szkoda. Choć link do tego raportu nadal istnieje.

No cóz, gdyby nie owe dni ,pewnie bym nie wiedziała, że istnieje Wasza telewizja.Ale że byłam w Pszowie jak akurat Wasi redaktorzy byli tam z kamerą,WIĘC ZAINTERESOWAŁAM SIĘ kto zacz i CO soba prezentuje.Po raz pierwszy miałam okazję obejrzeć Raport Tygodnia.Nie mam wykształcenia w temacie -nie mam też krowy , ale mogę pić mleko.Z zainteresowaniem obejrzałam w sobotę RT -baaardzo skrótowe ukazanie kilku znaczących faktów z regionu.Chętnie bym się dowiedziala więcej o tym czy o owym ale..No właśnie --ale kilkanaście minut póżniej miałam {nie}przyjemność słuchać bełkotu dwóch gości.Pisze bełkotu, gdyz po ok. 4-5 nie dało się słuchać o radarze z Rydułtów, kąśliwych uwag o metropolii Pszowa i "trasie szybkiego ruchu" jaka biegnie przez jego centrum.Wszystkie te wątki były z tej samej szuflady , w której był główny temat-radar rydułtowski.Co autor miał na myśli?--hmmm, może wiedzą najstarsi indianie. {Gwoli ścisłości nie jestem mieszkanką ani Rydułtów ani Pszowa}.
Z targów byla parunasto sekundowa!!!! migawka-taka raczej ..pieśń bez słów.No ale myślę sobie, w końcu nie dla wszystkich zdrowie musi być priorytetem, więc...oglądam dalej przez kolejne dzionki.I co ja widzę?? Ano długachny i wczoraj i dziś "niemy" filmik z wystawy piesków z Rybnika.Czyżbyście"redaktorzy"JUZ na psy zeszli?Toż o Was nasz prowincjonalny swiatek mało co słyszał!Zanim zaczęłąm pisac tego maila--odrobinę komentarzy przeczytałam.
O pewnej porze życia ma się swoje endogenne spojrzenie na to i owo {głównie na owo :))) }--A owo OWO nie wygląda dobrze.Nie jesteście Państwo strawialni, robicie jakieś żałosne podróby publicystyczne a wychodzą dwie gadająco-beblające głowy.Wyśmiewanie przywar narodowych przystoi wieszczom i..kabaretom .Natomiast media głównie winny INFRORMOWAĆ o stanie rzeczy, skomentować rzecz jasna i..NIE bić piany!!
Może mnie już pożera demencja ,lecz nie pojmuję-co i komu ma -miała dać owa pseudo-dyskusja ?Ten słowotok bez mianownika?
A że zaczęłam od zdrowia -wracam doń.Otóż szanowna REDAKCJO-- może zadam sobie a muzom pytanie takie-czy REDAKCJA jest rako i zawało-odporna?Czy nie byłoby dobrze zamiast opowieści pustej treści PRZEKAZAĆ ludziom troszkę wiedzy , że takie dni są organizowane.Ze tam można wiele badań zrobić promocyjnie lub wręćz bezpłatnie?
Może komus uratowałoby to życie? wykrywając wstępną fazę choroby?A może TYLKO ulgę dało komuś poznanie alternatywnej opcji dla medycyny i farmakologii?
Wszak wiemy iż zdrowie to coś co się ceni jak się go ...utraci.A może REDAKTORZY nie znają ? nie mają wśród swych rodzin i bliskich ludzi chorych , ludzi z grupy ryzyka genetycznego?
Bo pojąć nie umię -jakie parytety i priorytety Wami kierują pozwalając na taka ramówkę, na takie wypełnianie czasu antenowego, że o psich sprawach jest "pełnometrażowy" filmik.
A o czymś tak NAPRAWDĘ istotnym --migaweczka!!Żenada!!
Będę Was śledzić , bo może coś weżmiecie sobie do serca.Nie wydaje mi się abyście raczyli mi odpowiedzieć ale,,,,,,jakby taki cud się zdarzyl z Waszej strony -- BĘDZIE MI MIŁO.
Amelia.

No tak , fajnie pisać opinie jako "Amelia" o rzeczach , których się nie oglądało w głównym wydaniu raportu. Żenujące jest raczej to, że nie zna Pani naszego programu ,a wypowiada się jako "ekspert". Proszę się zapoznać dokładniej z tym co podajemy na naszej antenie, a nie tworzyć obraz redakcji po programie , w którym dwaj panowie swoim subiektywnym zdaniem opisują "flesze" informacji z tygodnia. I tyle w tym temacie.

wtorkowy raport jest ostatnio jakiś pechowy, czesto go nie ma na stronie....

O jakaś nowa mordka w raporcie, fajna i sympatyczna